SVÁMÍ VISHWABALADHARANANDA

SWAMI VISHWABALADHARANANDAZážitky lidí s Raghudasem 4

Chtěli bychom využít této příležitosti ke sdělení vašich zážitků a zkušeností se Svámím Vishwabaladharanandou, dříve Raghudasem, které ostatním mohou dopomoci k uvědomění si okolností a vnitřních procesů, které můžete zažívat v jeho přítomnosti.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DRAZÍ PŘÁTELÉ,

rádi bychom s Vámi sdíleli tento nádherný dopis, který Raghudas obdržel od Sváminí Vishwalakshmianandama (civilním jménem Jean Peterson) z centra Shree Peetha Nilaya ve Springenu, které je domovem Svámího Vishwanandy. Sváminí Vishwalakshmianandama je první ženou, kterou Svámí Vishwananda vysvětil jako Sváminí a skrze kterou přináší na Zemi Mahávatár Babaji své učení pro lidstvo. Sváminí Vishwalakshmianandama vydala celou řadu knih s učením a poselstvím Mahávatára Babajiho, mezi které patří také kniha „V Jednotě s Bohem“, která již byla přeložena do mnoha světových jazyků, včetně českého. Mezi Raghudasem a Sváminí je silné pouto, neboť jsou si velmi blízcí, tvoří stejnou duchovní rodinu. Skrze toto sdělení si můžeme uvědomit, čeho se nám díky Raghudasově přítomnosti zde na Zemi dostává.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Nejdražší Raghudasi,

během dnešní ranní meditace s Mahávatárem Babajim se Mahávatár v jednu chvíli proměnil v nádherný, zářivý oranžovo-červený kříž ohně a pak v krásné, jasně planoucí zářivé ohnivé srdce. Mahávatár se transformoval na Boha ohně - Agni.

Když jsem začala prohlížet Tvé fotografie, brzy jsem spatřila Digambari v azurově modé překrásné vodě uprostřed exotiky řeckého ostrova Zakynthos. Vypadala velice šťastně. Pokračovala jsem v prohlížení snímků a Mahávatár mi opět zjevil ohnivý kříž a srdce. Uvědomila jsem si, že mi ukazuje to, jakTvé poutě na Zakynthos na spirituální úrovni poskytují obrovskou příležitost očištění a duchovního pokroku lidem, které tam bereš s sebou.

Jak jsi si vědom, jsi kritizován za okázalost a světáckost během takovýchto cest. Já chápu a oceňuji to, že přesně víš, co děláš a to, že se této kritice odevzdáváš.

Mahávatár, jak víš, byl s Tebou a na této cestě udělal spoustu práce v srdcích lidí skrze oheň očištění s Agnim, Bohem ohně.

S přáním požehnání a láskou navždy

Sváminí Vishwalakshmianandama, 2013

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DOPIS RAGHUDASOVÝCH ODDANÝCH Z USA

Hřeje nás u srdce a hluboce si vážíme toho, že nás má Raghudas ve svém srdci a že nás pozdravuje.

Moje srdce upřímně DĚKUJE za tuto poctu a posílá Raghudasovým směrem vlny čisté, láskyplné, něžné energie. S velikou úctou a pokorou se oba dva sklánime před Jeho svátostí.

Je to veliká milost od Boha, že poslal českému národu tak VELIKOU a VZNEŠENOU BYTOST.

„MÁME VÁS MOC RÁDI, NÁDHERNÝ RAGHUDASI A Z NEJSKRYTĚJŠÍCH HLUBIN NITRA DĚKUJEME. DĚKUJEME ZA TO, ŽE JSTE SE OBĚTOVAL A PŘIŠEL SEM, MEZI NÁS POZEMŠŤANY, ŽE JSTE PŘINESL BOŽSKÉ SVĚTLO VŠEM POUTNÍKŮM HLEDAJÍCÍM PRAVDU A OPRAVDOVOU SVOBODU TĚLA I DUŠE.

HLUBOCE SE SKLÁNÍME K VAŠIM NOHÁM.

BUĎ PROVŽDY S NÁMI, MOCNÁ A KOUZELNÁ BOŽÍ LÁSKO !!!"

Eva, USA, 2013

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KOMENTÁŘ K DARŠANU V BRNĚ 15. 6. 2013

Děkuji za krásný Daršan v Brně... Nezapomenutelný a hluboký zážitek...

Děkuji velice, s Láskou, M.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DÍKY RAGHUDASI

Drahý Raghudasi,

děkuji, že jsem se narodila do této doby a do Čech. Děkuji, že Ti mohu být nablízku; je to pro mne velká čest a milost. Od té doby, co chodím na akce s Tebou, jsem jiný člověk. Vnímám to já a vnímá to především moje okolí. Vším, čím jsem, jsem díky Boží milosti. Díky tomu, že Ty mě děláš lepším člověkem. Děkuji za všechny krásné bytosti, se kterými mohu žít zde na Zemi. Těmi bytostmi myslím lidi a zvířata, se kterými žiji. Oni byli krásní vždy, já jsem musela k tomu uvědomění dospět. Cesta s Bohem je tím nejkrásnějším, co si jen lidská bytost jako já může přát. Jsem šťastná a za to vděčím Tobě. Děkuji, že jsi se mi zjevil v tolika podobách a nakonec jako Raghudas. Říká se, že když člověk udělá jeden krok k Bohu, on udělá 1000 kroků k němu. Moc jsem se vždy chtěla jet podívat k panu Sai Bábovi do Indie. Nevím kde byl ten můj první krok, snad to bylo vyznání lásky Bohu a tak Bůh udělal 1000 kroků ke mně a já potkala Tebe doma v České republice. Teď jsem opravdu doma. A je mi moc dobře tak, jak jsem a tam, kde jsem. Zážitků a toho co se mi v životě změnilo, je hodně. Teď ale cítím „jen“ vděk. A proto končím slovy, Bohu díky. Díky Tobě.

S láskou Bára, 2013

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

PODĚKOVÁNÍ RAGHUDASOVI

Ještě včera jsem uvažovala o antidepresivech. Jaká bláhovost… Dnes mi to připadá neskutečné… A to od setkání s Vámi uplynul pouhý den. Jsem Vám hluboce vděčna. Prostupuje mě klid a jednota. Konečně začínám opět cítit svoje srdce. Jemně se zachvívá a já vím, že to bude sílit. Možná zase rozkvete a tisíce okvětních lístků se budou jemně třepotat jako motýlí křídla při letu, tak jak to už znám… Odpusťte mi, nevím jak jsem mohla na chvíli z té cesty uhnout… Posílám Vám nesmírné díky. A pohled na neuvěřitelně krásné květy, které mi doma vykvetly - ta nádhera se nedá popsat, jen cítit. Skláním se před … ani nevím před čím… před Vámi …před velikostí stvoření…před tou nádherou.

Radka, 2013

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KOMENTÁŘ K DARŠANU V PRAZE 26. 1. 2013

Drazí přátelé,

ráda bych se s vámi podělila o prožitek z posledního Daršanu.

Na Raghudasův Daršan na konci ledna jsem šla plná pochybností, obav a zmatenosti.

Předem musím říci, že po roce a půl, kdy do mého života vstoupil Raghudas a můj život se začal proměňovat, jsem o setkání nikdy nepochybovala a pokud to bylo jen trochu možné, vždy jsem se všech akcí s radostí účastnila.

Avšak několik dní před Daršanem se mě pokusil jeden známý varovat před veškerou Raghudasovou činností a popisoval ho jako velice negativní bytost jak pro lidi, tak pro Zemi. Tato zpráva mě najednou velice ovlivnila, možná také právě proto, že přišla právě v den, kdy jsem cítila obrovskou prázdnotu a beznaděj ve svém životě.

Během Daršanu jsem vše odevzdala do Božích rukou a poprosila o odpověď. Odpověď přišla a veškeré pochyby se rozplynuly v záplavě slz. Znovu jsem se přesvědčila, co vše je mysl schopná vykonstruovat a jak snadno člověk uvízne v závoji myšlenek, zapomene-li na srdce.

Jsem vděčná, že jsem Raghudase potkala a mohu sdílet jeho přítomnost. Být v jeho blízkosti je jako dívat se do zrcadla za toho nejjasnějšího dne a čím dál více si uvědomovat, že život je tady a teď. A nemusí to být ze začátku vůbec příjemné zjištění.

Diky Raghudasovi objevuji čím dál více sílu srdce, navracím se sama k sobě, do jednoty a vše se snažím přijímat s láskou

Lucie

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

PROSBY A PŘÁNÍ

Tatínek již dlouho navštěvuje Raghudase a pod jeho láskyplným vedením dělá velké duchovní pokroky. Je mu 86 let. Raghudas mu velmi pomohl a vyléčil mu hodně neduhů. Tatínek má velké přání zůstat ještě tady na Zemi a dojít co nejdále, přiblížit se ke Světlu. Raghudas ho poslal za svým satguru Svámím Vishwanandou, aby mu své přání řekl. Tatínek zná Svámího již delší čas a často k němu jezdí na Daršany.

Poprosil tedy Svámího Vishwanandu na Daršanu o pomoc v tom smyslu, že by tu chtěl ještě zůstat a pracovat na sobě. Svámí ho celého obejmul, poklepal mu na hlavu a řekl, ať jde dál , že je mu dána milost. Taková laskavost ke starému člověku, takový úsměv a záře. Byl to pro mě, jeho dceru, velký nezapomenutelný moment.

Od té doby je jeho tělo silnější a i když prochází různými očistnými procesy, je trpělivý a spokojený.

Zázraky se dějí - teď tady, přímo před našima očima. 2013

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

POMOC JE OKAMŽITÁ

Na interview k Raghudasovi přišel starý pán. Byl již delší dobu nastydlý. Během noci, jak říkal, se mu zdravotní stav velmi zhoršil. Nemohl vůbec dýchat, dusil se a pro bolest na plicích již nemohl skoro kašlat. Dojel v poslední chvíli pro pomoc a zcela se odevzdal Raghudasovi.

Raghudas mu svojí přítomností pomohl. Nechal ho v pokoji odpočívat ještě asi 3 hodiny po interview. Dech se velmi rychle upravil, kašel se zklidnil, pán v  klidu usnul. Když se probudil, nevěřila jsem vůbec vlastním očím. Byl z něj nový člověk, plný elánu a radosti. Mluvila jsem s ním ještě po delší době. Jeho nemoc se nevrátila. 2013

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KOMENTÁŘ K DARŠANU V PRAZE 26. 1. 2013

Děkuji za tento zážitek a ještě předtím i za organizaci - označení cesty, emailové propojení... O Mistru jsem slyšela už vloni. Tehdy jsem chodila do jiného společenství - orientovaného na dikšu a měla právě před první návštěvou Matky Meery v Německu. Od té doby uplynulo mnoho událostí, naplnilo se mnoho věcí, . . . naplnil se čas,. . . takže teď vnímám právě tuto sobotu jako předěl. Tento Daršan a na něj navazující další program - to se nedá slovy vyjádřit. . . Energeticky je to srovnatelné, ne-li podstatně silnější, než vysokofrekvenční energie Matky Meery. Hluboké, pokorné, očistné, blažené, zářivé, láskyplné, radostné, hojivé, ale také velmi, velmi náročné,. . . pro nás všechny.

S hlubokou úctou děkuji

Niagara

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KOMENTÁŘ K DARŠANU V PRAZE 26. 1. 2013

Byl to nádherný a nezapomenutelný zážitek. . . Děkuji za to, že jsi a vážím si toho, co pro nás děláš (děkuji nejen Tobě, ale i celému týmu).

S láskou Monika