SVÁMÍ VISHWABALADHARANANDA

SWAMI VISHWABALADHARANANDARekonstrukce Duchovního centra bhakti jógy, meditace a ášramu Paramahamsy Vishwanandy v České republice

 
Na této stránce vám přinášíme fotografie ze sévy na rekonstrukci Duchovního centra bhakti jógy, meditace a ášramu Paramahamsy Vishwanandy v České republice a sdílení lidí, kteří se sévy zúčastnili a podělili se  s námi o své prožitky. 
 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

20. 11. 2017 

JGD drazí přátelé, 

tento víkend zažila skupina nadšených dobrovolníků, která přijela pomáhat spoluvytvářet duchovní centrum bhakti jógy, meditace a ášram Paramahamsy Vishwanandy, poprvé sníh, i když nevydržel příliš dlouho. I přes ne zcela přívětivé počasí muži zryli celou užitkovou zahradu a ženy se s pečlivostí postaraly o vyčištění chodníčků od plevele. Večer, po odvedené práci, se  opět celý ášram rozezněl harmonizujícím zvukem ÓM.

„Na sévu do českého ášramu jsem chtěla jet už nějakou dobu, takže mě ani listopadový termín a příslib chladného počasí neodradil. Koneckonců si stačilo jen přibalit dost teplého oblečení. Ani polní podmínky mi nevadily - vlastně to bylo prima dobrodružství. Místo, kde se ášram nachází, je kouzelné a prosycené nádhernými energiemi. A navíc se nás tam sešla prima parta, kromě práce jsem si mohla popovídat i zazpívat s úžasnými lidmi a ještě se navíc nasmát dosytosti. Jen na spánek nějak moc času nebylo, první noc jsem se pořád budila s tím, že mi v hlavě neustále znělo „Om namo Narayanaya“. Na nás, holky, vyšel úkol odplevelit a vyčistit chodník před ášramem. A práce mě moc bavila, svaly se rozbolely až doma.
Přátelé, zase někdy na sévě, protože jsem tam určitě nebyla naposledy. Teď si ještě musím sepsat všechny myšlenky a nápady a informace, které jsem si z tohoto úžasného víkendu odvezla – a pak začnu přemýšlet, kdy pojedu znovu... Moc jsem si to užila a děkuji všem, organizátorům i zúčastněným, dali jste mi skvěle prožitý víkend a příliv světla do srdíčka.
Šárka 20.11.2017“

Vydejte se s námi příští víkend 24. - 26. 11. 2017 i vy za dobrodružstvím, ve kterém se seznámíte nejen s novými lidmi, ale i se sebou samými. Ale nejen to. Připojíte se ke společnému dílu, které přinese podporu na duchovní cestě a naplnění Vám i mnoha ostatním. Nyní i v budoucnu.
Stačí se jen zde zaregistrovat, nebo můžete podpořit tento krásný projekt finančním příspěvkem na:
Číslo účtu: 107-8487400247/0100
Banka: Komerční banka Praha
IBAN: CZ 92 0100 0001 0784 8740 0247
BIC (SWIFT) KÓD: KOMB CZ PP
Za vaši registraci i jakýkoli příspěvek děkujeme.

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ॐ क्रिया बाबाजी नमः ॐ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

6. 11. 2017 

JGD drazí přátelé, 

i tento víkend pokračovaly práce na budování ášramu Gurudžího, Paramahamsy Vishwanandy ve Svojanově. Počasí bylo nakloněno činnostem venku a tak silní prabhů zasypávali tvarovky zeminou, upravovali terén v užitkové zahradě, brousili zábradlí od rzi a začali rozebírat starou kotelnu. Matadží sázeli jahody, upravovali meditační zahradu a zbavovali trávníky kolem domu od plevele. Občas na nás mezi obláčky vykouklo sluníčko a trochu nás ohřálo a tak nám práce „šla od ruky“. Po odvedené práci nás skvělé kuchařky odměnily vegetariánským jídlem, na kterém si všichni pochutnali. Den zakončilo zvučné ÓM, které rozeznělo celý ášram. 

O probíhajících rekonstrukčních pracích a sévě zemský Svámí Vishwabaladharananda pravidelně informuje Gurudžího a zasílá mu fotografie, k nimž se Gurudží vyjádřil slovy: 

"Wow hope it not to cold yet, it so sweet to see all the devotees working together blessing and love to all." 

„Wow, doufám že ještě není příliš zima, je tak sladké vidět všechny oddané společně pracovat, požehnání a lásku všem."

 

Fotogalerie: Rekonstrukce Duchovního centra bhakti jógy, meditace a ášramu Paramahamsy Vishwanandy v České republice